Monitoring

Spraw by Twoja rodzina poczuła się bezpiecznie


Kliknij by dowiedzieć się więcej.

Monitoring

CCTV - skrót ten pochodzi z angielskiego i oznacza telewizję połączoną w układzie zamkniętym. Ogólnie przez system CCTV rozumiemy monitoring w pomieszczeniach w obrębie których zostały zainstalowane kamery. Może być wykorzystany jako urządzenie podnoszące bezpieczeństwo domu lub układ do monitorowania osoby w podeszłym wieku. Jako pracodawca możesz go użyć do sprawdzania pracowników. Możliwości wykorzystania jest bardzo wiele i nie sposób je wszystkie wymienić. W skład którego wchodzą:
 
-Kamery
-Rejestratory
-Zasilacze
-Okablowanie
 
Wszystko połączone razem rejestruje i zapisuje obraz z obiektów monitorowanych w bezpiecznym miejscu niedostępnym dla wandali lub złodziei lub wyświetla go na ekranie telewizora. W ten sposób gdy  w nocy usłyszymy hałas to po włączeniu telewizora będziemy mieć obraz tego co się dzieje w około domu lub w poszczególnych pomieszczeniach.
 
System jest szczególnie przydatny w rożnego typu galeriach sklepach , zapobiega kradzieży i rozbojowi. Monitoring przyda się także w zwykłych domostwach. Gdy już dojdzie do rabunku będziemy mieć nagranie wideo co ułatwi prace policji i nam w konfigurowaniu przyszłego alarmu gdyż będziemy widzieć wszystkie słabe punkty naszego mieszkania.